Pokud máte nějaké otázky, napište nám!
Ordinační doba: VÍCE INFO
Objednávky +420 735 024 735
at

Vybavení
zubní ordinace

Abychom mohli svým pacientům zajistit co nejlepší vyšetření, máme stomatologickou ordinaci vybavenou moderními technologiemi. 

 

Operační mikroskop KAPS

Vnitřní prostor zubu včetně kořenových kanálků jsou pro oko lékaře bez zvětšovacích pomůcek prakticky nerozpoznatelné. Díky operačnímu mikroskopu (případně lupovým brýlím) má lékař vynikající přehled o celém prostoru zubu včetně kořenových kanálků. To nám umožňuje celou řadu zákroků provést v podstatně vyšší kvalitě a s vyšší úspěšností.

Naše obě ordinace jsou vybaveny mikroskopy německé firmy Kaps. Tyto přístroje disponují špičkovou optikou a německou kvalitou s více než 30 letou zkušeností.

Výhody použití mikroskopu ve stomatologii

Stomatologické soupravy A-dec 500

Pracujeme na dentálních soupravách firmy A-dec, které jsou speciálně navrženy pro maximální pohodlí a bezpečnost každého pacienta. Křesla jsou vybavena variabilní opěrkou hlavy s paměťovým efektem. Ostatní čalounění je navrženo dle výzkumu tlakových bodů celého těla pro ten největší komfort během celého ošetření.

Firma A-DEC International (USA) patří k předním výrobcům stomatologických souprav. Pro vyloučení možnosti přenosu infekce jsou soupravy vybaveny systémy pro zabránění retrakce chladicí kapaliny, samostatným okruhem chlazení s úpravnou vody, systémem autodezinfekce vodního chlazení koncovek a speciálním antimikrobiálním povrchem uvnitř vodních hadiček. To vše přispívá k zajištění nekompromisních hygienických standardů, a tím k ochraně vašeho zdraví. Obě křesla jsou vybavena širokoúhlými monitory pro snazší a rychlou komunikaci s pacientem přímo na křesle.

Dále jsou stomatologické unity osazeny světelnými titanovými násadci a turbínami  řady Ti-Max X a piezoelektrickým scalerem (EMS). Koncovky z odlehčené titanové slitiny a světelnou LED technologií s minimem vibrací při ošetření umožňující lékaři precizní práci s nástroji.

Gendex expert DC

Multipulzní intraorální rentgenový přístroj. Výkonná technologie záření DC generátoru nabízí několik rozhodujících výhod: kratší doby expozice, nižší zatížení zářením, konstantní kvalitu obrazu.

Jedinečné ohnisko pouhých 0,4 mm dovoluje zřetelně ostřejší snímky než u ostatních intraorálních rentgenových systémů. Rentgenový přístroj expert DC představuje jeden z nejmodernějších přístrojů v oblasti dentální radiologie.

VistaScan

VistaScan je nová technologie rentgenového zobrazovaní, kde se do úst pacienta vkládá, místo rigidního senzoru s kabelem, slabá flexibilní fólie. Tato velmi citlivá fólie je po osnímkování naskenována do digitální podoby.

Touto novou technologií jsme nejen zvýšili pohodlí pacienta, ale pořizujeme nyní kvalitnější rentgenové snímky, které jsou potřebné jak z hlediska prevence a primární detekce zubního kazu, tak i z hlediska kontroly práce.

Intraorální kamery

Intraorální kamery na každém křesle vám jednoduše umožní vidět efekt terapie. Snímáme stav jednotlivých zubů před, při a po výkonu.

Woodpecker UDS-E LED

Světelný ultrazvuk se používá nejen na odstraňovaní zubního kamene, ale také při endodontickém ošetření za použití speciálních ultrazvukových koncovek.

Apexlokátor Raypex 6

Přístroj na zobrazování délky kořenového kanálku a polohu kořenového nástroje v něm. Funguje pomocí multifrekveční technologie. Nepostradatelný pomocník během ošetřování kořenového kanálku.

Ena Heat

Ohřívačka kompozitu nahřeje kompozit (bílou výplň) na teplotu 39°C. Materiál je pak zatékavější, přilnavější a usnadňuje vrstvení. Používáme ji také při fixaci kompozitních protetických prací.

Bluephase G2

LED polymerační lampa se světlenou intenzitou 1200 mW/cm2 na polymeraci (vytvrzení) kompozitních (bílých) výplní.

Air Flow EMS Handy 2

Pískovací přístroj pro supra- i subgingivální (nad- i poddásňové) odstraňování povlaku, pigmentací a leštění zubů i v těžko přístupných místech.

Endomotor – VDW Silver Reciproc

Přístroj na strojovou endodoncii – na kvalitní opracování kořenových kanálků.

Pískovačka Dento-Prep

Přístroj pro přípravu povrchů - keramiky, kovů, kompozitu pro vytvoření optimálních podmínek pro tmelení.

Obturační jednotka - E&Q Master

Přístroj pro 3D plnění kořenových kanálků zubu metodou vertikální kondenzace. Plnění kanálku je hermetické, trojrozměrné a vytváří trvalou bariéru zabraňující proniknutí bakterií do prostoru kolem hrotu kořene zubu.

 


Zeptejte se
Smluvní pojišťovny
zp zp zp zp zp zp