Pokud máte nějaké otázky, napište nám!
Ordinační doba: VÍCE INFO
Objednávky +420 735 024 735
at

Zubní ordinace
PremiumDent Hradec Králové

PremiumDent s.r.o. je privátní stomatologické pracoviště v Hradci Králové, které poskytuje stomatologickou péči na nadstandardní úrovni nad rámec úkonů hrazených zdravotními pojišťovnami. Zubní ordinace je materiálově i technologicky vybavená na velice vysoké úrovni, a to tak, aby byla schopná nabídnout na základě moderních poznatků a technologií současné stomatologie to nejlepší ošetření pro každého z vás.

Náš cíl

Naším cílem je, abychom se po ukončení léčebného plánu setkávali pouze v rámci pravidelných preventivních prohlídek. Chceme tedy jednou a kvalitně ošetřit to, co je potřeba a naučit vás se o váš chrup správně starat tak, abyste naši péči už do budoucna nepotřebovali. 

Příjemné prostředí, týmová spolupráce lékařek a sestřiček, citlivý přistup ke každému pacientovi, důraz na prevenci a hygienu - to jsou hlavní synonyma naší péče.

Maximální informovanost

Poskytujeme komplexní stomatologickou péči s individuálním přístupem ke každému pacientovi. Každý pacient je v první návštěvě podroben důkladnému vstupnímu vyšetření, které se skládá z vyšetření klinického a podrobného rentgenologického.

Samozřejmostí je i pořizování fotografických snímků a použití intraorální kamery, což považujeme za výborné pomocníky při vzájemné komunikaci mezi pacientem a lékařem. Cílem vstupního vyšetření je informovat pacienta a podrobně mu vysvětlit stávající stav chrupu a měkkých tkání dutiny ústní a případně navrhnout všechny možné varianty ošetření spolu s cenovým plánem.

Naše zařízení má smlouvy s většinou zdravotních pojišťoven. Pacienti si tak nemusí hradit některé ze stomatologických výkonů jako je například vstupní vyšetření, preventivní prohlídky, rentgenové snímky panoramatické i intraorální, lokální anestezie (bezbolestnost při všech výkonech v dutině ústní), většinu chirurgických výkonů atd.

Náš tým
leskova
MDDr. Petra Gultová
vedoucí lékařka
 
kosařová
MDDr. Karolína Kosařová
lékařka
 
Mikulenková
MDDr. Vilma Mikulenková
lékařka
 
hanusova
MDDr. Adéla Hanušová
lékařka
 
 
Michaela Havelková, DiS.
dentalní hygienistka
 
Smluvní pojišťovny
zp zp zp zp zp zp