Pokud máte nějaké otázky, napište nám!
Ordinační doba: VÍCE INFO
Objednávky +420 735 024 735
at

Stomatochirurgie
implantologie
Hradec Králové

Současný vývoj stomatologické technologie a osvěta v oblasti dentální hygieny snižuje počty případů, při kterých dochází k trhání zubů. Přesto, že je toto ošetření nedílnou součástí stomatologie, lze jej provádět téměř bezbolestně a s co nejmenšími následky. Níže uvedené výkony nejsou prováděny v našem zdravotnickém zařízení., ale ve spolupráci s externím stomatochirurgickým pracovištěm.

Stomatochirurgie

Trhání zubů je v zubním lékařství ošetřením, na které se těší asi jen málokdo. V dnešní době ošetřování zubů s využitím nejmodernějších technik a materiálů se počet zubů, které by se již nedaly zachránit, neustále snižuje. Samozřejmostí je také vzrůstající edukace v oblasti prevence a dentální hygieny.

V naší ordinaci se snažíme, aby jakýkoliv chirurgický zákrok vždy proběhl v důkladném místním znecitlivění, bez známek bolesti či nepříjemných pocitů. Chladivý obklad a dezinfekční výplach je další součástí, která vám následně urychlí a zefektivní hojení. Vždy pacient odchází plně seznámen s možnou medikací a poučen o postextrakční péči, aby následující dny po stomatochirurgickém chirurgickém zákroku probíhaly bez větších komplikací.

Implantologie

Zubní implantát plní funkci ztraceného zubu či skupiny zubů. Je zaváděn přímo do čelisti, na místo skutečného kořene. Část implantátu, která je přímo v kosti, má tvar šroubku nebo válečku a jeho základní složkou je titan. Druhá část, která je nad dásní (ve viditelném úseku) tvoří korunka (celokeramická, či keramická).

Smluvní pojišťovny
zp zp zp zp zp zp