Pokud máte nějaké otázky, napište nám!
Ordinační doba: VÍCE INFO
Objednávky +420 735 024 735
at

Naše hodnoty
aneb proč k nám zajít

Víme, že návštěva lékaře nepatří mezi nejoblíbenější. Snažíme se proto, aby čas strávený v naší ordinaci byl pro vás příjemný a bez zbytečného napětí. Náš přístup stojí na čtyřech pevných hodnotách, díky kterým se k nám budete těšit. 

Bezbolestnost

bezbolestnost

Bojíte se zubaře? V současné době je bezbolestnost v moderní stomatologické ordinaci samozřejmostí. Na přání zvlášť senzitivního pacienta lze pomocí lokálního znecitlivění (např. potřením speciálního gelu) „umrtvit“ danou oblast ještě před samotnou aplikací anestetika (injekcí).

 

Bezbolestnost zákroku je důležitá nejen pro samotného pacienta, jeho pohodu a komfort, ale také pro nás, lékaře. Abychom se na svou práci mohli plně soustředit, pracovat kvalitně a se všemi časově náročnými technologickými postupy, pak je ideální, aby pacient byl klidný a uvolněný. Občasný dřímot a spánek našich pacientů při různých stomatologických zákrocích považujeme za dostatečný projev pocitu pohodlí.

Maximální kvalita práce a šetrnost léčby

kvalita práce

Pro určení diagnózy a při následné léčbě používáme nejmodernější postupy a nadstandardní technologie – především pak operační mikroskop, který nám umožňuje ošetřit váš chrup miniinvazivně, s maximální kvalitou a v neposlední řadě s důrazem na estetiku výsledné práce.

 

Důraz na prevenci a dentální hygienu

prevence

Základem je prevence. Ať již prevence v podobě preventivních prohlídek u zubního lékaře, nebo kvalitně a pravidelně prováděná domácí a také ordinační ústní hygiena.

 

V řadě případů je při včasném odhalení problému a při použití vhodných přípravků a pomůcek možné předejít rozvinutí hrozícího problému bez nutnosti návštěvy vašeho zubního lékaře, která bude rozhodně časově i finančně náročnější. Například zubní kaz potřebuje obvykle několik měsíců, aby se rozvinul. Je-li zjištěn včas, může být ošetřen bez vrtání.

Komplexní ošetření chrupu

komplexní ošetření

Naším cílem je, abychom se po ukončení léčebného plánu setkávali jen v rámci pravidelných preventivních prohlídek. Tedy chceme jednou a hlavně kvalitně ošetřit to, co je potřeba, a naučit vás se o váš chrup správně starat tak, abyste naši péči už nepotřebovali. 

 

Přestože občas některá vyšetření či zákroky nebývají úplně příjemné, snažíme se udělat maximum, aby byl váš zážitek z ošetření pozitivní. Chceme, aby se vám u nás líbilo a cítili jste se pohodlně a uvolněně.

Smluvní pojišťovny
zp zp zp zp zp zp