Pokud máte nějaké otázky, napište nám!
Ordinační doba: VÍCE INFO
Objednávky +420 735 024 735
at

Aktuální provoz ordinace

12.5.2020

Vážení pacienti, situace v souvislosti s pandemií koronaviru, jak se zdá, se zlepšuje. I tak se nadále snažíme minimalizovat možné riziko. Kromě ochranných pomůcek pro náš personál i nadále při vstupu na recepci budete požádání o vyplnění krátkého dotazníku a o dezinfekci rukou. Následně Vám bude změřena teplota bezkontaktním teploměrem.

Dále je u všech křesel instalován odtah aerosolu během ošetření. Toto opatření považujeme za jedno z nejefektivnějších. Prostory našeho zdravotnického zařízení jsou dezinfikovány ozónem.

Vzhledem k tomu, že se snažíme minimalizovat počet klientů v čekárně, žádáme Vás o dodržování časů, na které jste byli objednáni. Pokud dorazíte s velkým předstihem, může se stát, že budete vyzváni k vyčkání mimo prostor čekárny. Pokud dorazíte pozdě, může Váš pozdní příchod způsobit komplikace v našem kalendáři a tedy i pacientům přicházejícím po Vás.

V případě, že na recepci bude více čekajících klientů, vždy je možné posadit se tak, aby byly dodrženy požadované vzájemné odstupy.

Rouška nebo jiné ochrana úst a nosu je i nadále nezbytností! Roušku si v prostorách ordinace sundávejte až po vyzvání ze strany našeho personálu.

Čekárna ordinace zůstává i nadále uzamčena, abychom zamezili nekontrolovanému pohybu osob. V případě akutních problémuů, je nutné se VŽDY objednat a problém telefonicky předem konzultovat. Nechoďte k nám bez předchozí domluvy, je to zbytečné. Osobní návštěvu pouze za účelem nákupu pomůcek dentální hygieny (mezizubní kartáčky apod.) považujeme za odložitelnou.

Děkujeme Vám za respektování výše uvedeného a přejeme hodně zdraví


Zeptejte se
Smluvní pojišťovny
zp zp zp zp zp zp